Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
header-logo2.png

Kira Garantili Sistemlerimiz

Kira Garantili Sistemlerimiz

Kira Garantili Sistemlerimiz

Eşi benzeri olmayan işletme modellerimizle, siz CittaSlow Gayrimenkul ayrıcalıklarını yaşarken, gelir elde etmenizi sağlayarak, sizlere daha önce benzeri düşünülmemiş bir kiralama sistemi sunmaktadır…

Firma olarak iki farklı kiralama modeli ile hizmet vermekteyiz.

1) HASILAT BAZLI KİRALAMA MODELİ

Muğla'da gayrimenkul sahibi olma ayrıcalığını kazanan  müşterilerimize eşsiz bir kazanç modeli olarak sunulan ilk modelimiz Hasılat Kira Modelidir.

Hasılat Bazlı Kira Modeliyle müşterilerimiz yatırımlarını çok kısa bir zamanda geri alabilmektedirler.

Bu işletme modelinde mülk sahibi işletme ortaklığı yaparak, Mülkünü kullanmadığı tarihleri belirler ve  kısa dönemli kiralamalar ile müşterilerine mülkünü bizler aracılığı ile  kiralar.

Elde edilen gelirin % 50’i mülk sahibine % 50 si ise CittaSlow Gayrimenkul İşletmesine pazarlama, işletme, bakım, temizlik ve çeşit hizmetlerin giderleri için kalmaktadır.

Bu işletme modeli gayrimenkul sahipleri yüksek gelir elde etme fırsatı yakalarken ile CittaSlow Gayrimenkul üyesi olmanın ayrıcalığını yaşayacak ve bir yandan da gelir elde edeceklerdir.

2) GARANTİLİ KİRALAMA MODELİ

CittaSlow Gayrimenkul ile çalışma ayrıcalığına sahip olan Gayrimenkul sahiplerine sunulan işletme modellerimizden ikincisi  ise Garantili Kiralama Modelidir.

Bu işletme modeli riski sevmeyen müşterilerimiz için düşünülmüştür.

Mülk sahipleri yaz ve kış dönemlerinde birer hafta mülklerini kullanmak şartıyla 12 ay boyunca CittaSlow Gayrimenkul yönetimine garantili bir kira bedeli almak üzere teslim ederler.

Bu garanti verilen kira bedeli senelik olarak Mülk sahibine dönem bitiminde verilir ve sözleşme Mülk sahibinin dileğince yenilenebilir.

Bu model risk taşımadığından Gayrimenkul sahibinin kazancı, diğer modelimize göre daha az olacaktır.

Hasılat Paylaşımı ve Grantili Kiralama modellerimizle  ile ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayınız…

  • Paylaş

Sonraki

Eksper Ne İş Yapar? Nasıl Eksper ...

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için,Hemen Arayın! (0543) 544 82 48