Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
header-logo2.png

Köyceğiz Zeytinalanı'nda Göl Manzaralı Malikane

Muğla / Köyceğiz / Zeytinalanı Köyü

Muğla’nın nadide ve önde gelen ilçelerinden Köyceğiz’in panoramik manzaraya sahip nezih köylerinden biri olan Zeytinalanı’nda inşaa edilmiş bu malikanemiz, ilçe merkezine araç ile 5 km mesafede ve Dalaman Havalimanı’na sadece 20 dakika uzaklıkta yeralmaktadır. Zeytinalanı; adıyla benzer şekilde ve doğanın en nadide örneklerinden biriyle, yeni yaşam alanınız haline gelecek. Doğayla lüksün iç içe geçtiği bu ev ile, doğal hayata hızlı ve kolay bir geçiş yapacaksınız.

Hayatı Ertelemeyin, Hemen Harekete Geçin.

Şehir hayatından uzaklaşmak, doğayla bir bütün olmak isteyenlerin kaçırmaması gereken bu fırsat için acele edin. Yer yüzündeki cenneti yeni evinizde keşfedin. Dalyan Kanalı’na doğru ilerleyerek Akdeniz’e açılan Köyceğiz Gölü manzaralı, bu doğayla iç içe konut, hayallerinizdeki tüm imkanları ayaklarınıza seriyor. 965 m2 bahçe içerisinde bu malikane sizleri bekliyor. Köyceğizin en güzel mahallesi olan  bu yerde ki en iyi konumdaki  ev sizin olabilir.

Doğal Hayat ve Konfor Bir Arada.

İnşaası 1 Yıl önce tamamlanan toplam 550 m2 inşaat alanına sahip projenin önündeki göl tarafından 2.5 metre yükseklikte kot farkı bulunmaktadır. Bu şekilde  göl çok daha iyi görülmektedir.  Projenin sağ ve arka taraflarında aynı benzer özelliklere sahip iki villa bulunmaktadır, Villanın arka cephesinde ise zeytinlikler bulunmakta olup, arazi içerisinde yer alan meyve ağaçları, palmiye ağacları, gül, begonvil gibi bitkilerle çevre düzenlemesi doğal bir ortam sunmaktadır. 200 metre derinlikten yüksek debili artezyen suyu çıkarılmıştır ve proje kapanmaz manzaralıdır.

Lüksün Zarafetle Buluştuğu Nokta...

9 oda 1 salondan oluşan projede, ebeveyn banyoları da dahil olmak üzere 4 banyo wc ve çamaşırlık bulunmaktadır. Bina çift  duvar ve dış cephe mantolama olarak inşa edilmiştir.. Bu sayede yaz sıcağında direkt güneş ışınlarının yansıtıcı etkisi azaltılmıştır. Binamız birinci sınıf malzemeler kullanılarak özenle inşa edilmiştir. Bütün odalarda klima mevcuttur ve kış aylarını rahat geçirebilmeniz için yerden ısıtma sistemi bulunmaktadır.

Panoramik manzaraya sahip terasımız salonla birleştirilmiştir ve diğer odalarda bu manzaradan faydalanabilmektedir.

Panoramik manzara ile aranızda bulunan 50 m2 yarı olimpik bir havuzunuz keyifli vakitler geçirmeniz için tasarlanmıştır.

Zemin katta Müştemilat, depo ve 4 araçlık kapalı otopark bulunmaktadır.

Bahçede keyifli zamanlar geçirebileceğiniz kapalı kış bahçesi de vazgeçemeyeceğiniz dinlenme alanlarından birisi olacaktır.

( Kısa dönem veya sezonluk teklif edilmemesi rica olunur.) 

İlanda yazan fiyat aylık kira bedelidir. Yıllık peşin ödeme koşullarında teklifiniz değerlendirilir.

Daha detaylı sunum talebiniz için size hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Bu ilan 599 defa görüntülendi.

Döviz

Alış Satış
USD (Amerikan Doları) 32.4579 32.5164
EUR (EURO) 34.7319 34.7944
GBP (İngiliz Sterlini) 41.2073 41.4221
CHF (İsviçre Frangı) 36.2522 36.4850

Kredi Hesapla

Kredi Tutarı (TL)
Kredi Vadesi (Ay)
Faiz Oranı
Hesapla

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için,Hemen Arayın! (0543) 544 82 48