Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

Hakkımızda

Kurumsal
Hakkımızda

Hakkımızda

Gayrimenkul sektörünün ihtiyaç duyduğu profesyonel danışmanlık hizmetlerini siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmak amacıyla CittaSlow Gayrimenkul olarak çalışmalarımıza başladık. 

Kurulduğumuz günden itibaren ''KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ'' ilkesinden ödün vermeden, kendi alanında uzmanlaşmış profesyonellerden oluşan ve gelişen iş hacmimiz oranında hızla büyüyen ekibimizle her türlü gayrimenkul ihtiyacınızı karşılamak üzere çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Geniş ürün yelpazemizle konut, arsa ve diğer yatırım araçlarına ait taleplerinize cevap vermenin yanı sıra gayrimenkul alım sürecinde ihtiyaç duyabileceğiniz mali ve hukuksal danışmanlık hizmetleride size destek sağlamaktayız.

Sahip olduğunuz mülklerinizi ''DOĞRU ZAMAN, DOĞRU FİYAT ve DOĞRU PAZARLAMA'' tekniklerini kullanarak maksimum gelir elde edebileceğiniz şekilde potansiyel alıcılarla buluşturmakta, satış öncesi ve sonrasında verdiğimiz hizmetler aracılığı ile de hızlı ve sorunsuz bir satış sürecini gerçekleştirmekteyiz.                                               

Verdiğimiz hizmetlerin karşılığında gerek basından, gerekse siz değerli müşterilerimizden gelen takdirlerin onurunu yaşayarak, sizlerden aldığımız güçle hep daha iyiye ulaşmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

MİSYONUMUZ ; Kusursuz ve profesyonel bir yaklaşımla sizlerin ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılamaktır.             

AMACIMIZ ; En yüksek değerde, En iyi şartlarda, En kısa sürede, Gayrimenkullerinizi değerinde nakite çevirmektir.             

ŞİRKETİMİZ ; Bireysel gayrimenkul danışmanlığı kapsamında KONUT, TİCARİ, YAPI, ARSA, vb. konularda şahıslara verilen hizmetlerle beraber Şirketlere'de kurumsal hizmet verilmektedir.             

 

Emlak Danışmanı Olmak İster Misiniz?

Kariyerinizi ve büyümenizi geliştirmenize yardımcı olacağız.
İnsan Kaynakları