Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
header-logo2.png

Yatırımcılar İçin

Yatırımcılar İçin

Türkiye’de gayrimenkul piyasası Avrupa’nın en hızlı büyüyen piyasasıdır. Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden; Almanya, İngiltere, Norveç, Finlandiya, Hollanda, Belçika ve diğer  BDT ülkelerinden  Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Azerbaycan gibi  ülkelerden binlerce insan Türkiye’de gayrimenkul yatırımı yapmaktadırlar.

Yine son yıllarsa İran, Irak, Suriye, Suudi Arabistan, Dubai gibi ülkelerin bulunduğu orta doğudan da Türkiye olan ilgi artmıştır.  Bunun nedeni ekonomik büyümenin yanısıra  genel olarak düşük gayrimenkul fiyatları, düşük faiz oranları, kredi kolaylıkları, yüksek getiri olmasıdır.  Türkiye’nin en önemli faktörü gayrimenkul yatırımı açısından rakibi sayılabilecek birçok ülkeye nazaran garimenkul fiyatlarının çok düşük olmasıdır.

CittaSlow Gayrimenkul sizlere deneyimleri, piyasa bilgisi ve öngörü yeteneği ile sizlere en iyi gayrimenkul yatırımını yaptırmak için dizayn edilmiştir. Bu yapısı sayesinde Ege've Akdeniz'in çeşitli bölgelerinde gayrimenkul portföy ağını her geçen gün genişletmektedir.

Sizde gayrimenkul yatırımı yapmayı düşünüyorsanız çekinmeden bizi arayabilir, uzman kadromuzun bilgi ve deneyimlerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

  • Paylaş

Önceki

Yaz İçin Dekorasyon Fikirleri

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için,Hemen Arayın! (0543) 544 82 48